O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Komendant, M_a_r_t_a,

Jesienna wyprawa - Nadmorski Park Krajobrazowy

Ostatnia aktualizacja 6 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 6 lat temu
Po długich poszukiwaniach udało się wreszcie znaleźć odpowiednią bazę dla Grupy w ciekawym terenie. Tym razem pojedziemy na zachód a naszym celem będzie Nadmorski Park Krajobrazowy. Byliśmy w tych stronach w 2006 r. Od tego czasu wiele się tu zmieniło a i trasy będą inne. Będzie to XXIX wyprawa.

Termin: 12-16 wrzesień 2018 r.
Baza: Agroturystyka "Pod Słońcem", Karwieńskie Błoto I, ul Klonowa 2, w pobliżu Karwii. Link do bazy: http://www.karwia...od-sloncem
Ilość miejsc zarezerwowanych: - 20
Transport: zarezerwowany u Rolanda - 13 osób transport busem. Pozostałe osoby transport własny.
Koszt pobytu: 308zł/osobę - zakwaterowanie z wyżywieniem ( śniadania i obiadokolacje). Pokoje dwuosobowe w domu murowanym i domku drewnianym. Część łazienek wspólna na dwa pokoje.
Koszt transportu busem: 127 zł/osobę. Cena uwzględnia przejazd 13-tu osób.
Koszt całkowity: 435 zł/osobę (z transportem).

Do wyprawy pozostał miesiąc, stąd moja prośba o szybkie podejmowanie decyzji i zapisywanie się na listę chętnych.

Lista uczestników i więcej informacji na Forum w temacie "Sprawy Organizacyjne".
Osoby które nie maja dostępu do "Spraw Organizacyjnych mogą zapisywać się w tym miejscu.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 19-08-2018 20:19, 6 lat temu
M
M_a_r_t_aNowicjusz
Dodano 6 lat temu
Poproszę o wiadomość na moje konto bo nie mam dostępu do spraw organizacyjnych. Dziękuję :)
Styl jazdy: Niedzielny
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.