O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Tomasz, Marian65, Marek55,

Co wolno, a co nie!

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Porządkując trochę forum proponuję przenieśc dyskusję z tematu " Nowe trasy - reaktywacje" tutaj. Tamten temat miał miec inne przeznaczenie.
Tak więc chyba nikt tak naprawdę nie pisał o nartach w dziale o rowerach, tylko w Hyde Parku. A jeżeli było coś nadmienione to tylko dlatego, że taka dyskusja toczyła sie podczas wycieczki. A jeżeli było to podczas wycieczki to watek mieścił się w temacie. Dalsza dyskusja o zimie została przeniesiona do nowego tematu w Hyde Parku.
Tak samo było z Andrzejem. Chciał się tylko pochwalic, że był na wycieczce rowerowej w tym samym dniu co my, więc się podłączył pod nasz temat i chyba słusznie. Trudno aby zakładac nowe tematy za każdym razem przy jednorazowym wpisie.
Została ta wymiana zdań skrytykowana.
Według mnie założenie tematu" jesienno - zimowe rowerowanie" było wystarczające do wpisywania wszystkich wypadów o tej porze roku. Są to rzadkie eskapady o skromnym info, wręcz symbolicznym, bez zdjęc i mapek na stronie gdyż nie dotyczą sezonu w którym biorą udział wszyscy rowerzyści grupy. Czasami są to tylko dwie, trzy osoby.
Kolejnośc wyjazdów określa kolejnośc wpisów, czyli nikt nie będzie chciał jechac na wypad z wpisu nr. 3 gdy jest ich 30. Wiadomo, że ostatnie posty są aktualne, gdy się czyta uważnie nie ma mowy o pomyłce.
No cóż, zasad nie określam ja, wiec się podporządkuję. Chociaż uważam, że Działy powinny byc bardziej ogólne, a zawartośc postów powinien określac Temat. Mam nadzieję, że wywołana dyskusja przyczyni się do lepszego funkcjonowania forum:bye
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

Marian65 napisał/a:
Tak więc chyba nikt tak naprawdę nie pisał o nartach w dziale o rowerach, tylko w Hyde Parku. A jeżeli było coś nadmienione to tylko dlatego, że taka dyskusja toczyła sie podczas wycieczki. A jeżeli było to podczas wycieczki to watek mieścił się w temacie.


A jednak, bo sam go przeniosłem do działu Hyde Park, nie mam pretensji za poruszenie tego tematu - po to jest te forum - tylko błąd tkwił w umiejscowieniu go. Jeżeli był poruszany taki temat to czemu nie założyć nowego tematu?

Cytat

Marian65 napisał/a:
Tak samo było z Andrzejem. Chciał się tylko pochwalic, że był na wycieczce rowerowej w tym samym dniu co my, więc się podłączył pod nasz temat i chyba słusznie. Trudno aby zakładac nowe tematy za każdym razem przy jednorazowym wpisie.
Została ta wymiana zdań skrytykowana.


Mój błąd, nie doczytałem.

Cytat

Marian65 napisał/a:
Według mnie założenie tematu" jesienno - zimowe rowerowanie" było wystarczające do wpisywania wszystkich wypadów o tej porze roku.


Zgadza się jedna wycieczka = jeden temat.

A więc, pamiętajmy:

Zaczynając
www.gruparowerowastop.pl/themes/STOP/forum/newthread.gif
napiszmy go w odpowiednim dziale,

Zaczynając nowa myśl napisz
www.gruparowerowastop.pl/themes/STOP/forum/newthread.gif


P.s. chyba czas napisać regulamin forum.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 19-11-2008 20:46, 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Regulamin - jak najbardziej tak!;)
Będzie wiadomo co wolno, a co nie, jak w temacie.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Mój Regulamin jest prosty:
Pkt 1. Administrator ma zawsze rację.
Pkt 2. Jeżeli Administrator nie ma racji, patrz pkt 1.
Proste. To oczywiście taki żart.
Ale teraz na poważnie. Przejrzałem w internecie kilka stron rowerowych i funkcjonujące fora. Istotnie, Administrator ma rację (pkt 1). Nasze forum jest nie jest tak rozbudowane jak inne, np. podoba mi się forum "Rowerowa Ostrołęka". Może faktycznie mała rozbudowa pozwoli uporządkować nasze forum!!!.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.