O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Marek55,

OBSERWACJE

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Dokładnie 2 września wysmarowałem tekścik nt. mojej małej rocznicy rowerowej jazdy w tak zacnej grupie, jaką jest oczywiście Grupa Rowerowa STOP (stara strona - Hyde Park). Dodam jeszcze, że wspólne zamiłowanie do dwóch kółek (można wymienić inne podwójne części roweru), ciekawe dyskusje oraz dużo śmiechu uzupełniają obraz Grupy.
Ostatnio przejrzałem płyty ze zdjęciami, którymi zostaliśmy obdarowani przez naszego Komendanta. Zdjęć jest sporo i jest co oglądać. Aby dopełnić całości obrazu, obejrzałem również zdjęcia z ubiegłego sezonu. Różnice? Daje się nawet zauważyć. Pojawiły się nowe, bardziej "wypasione" maszyny, również w strojach można zauważyć zmiany idące w kierunku "zawodowstwa". A tak na marginesie, jak ktoś porówna ten rok z przyszłym sezonem, gdzie część Grupy przywdzieje kultowe koszulki, to już będzie prawdziwy "profesjonal" (RGMUPB Stop Team).
To co jest w takim razie stałe i niezmienne? LUDZIE. Nie chodzi o to, że stan Grupy jest zawsze ten sam. Pojawiają się nowe twarze, ktoś inny od jakiegoś czasu się nie pokazuje - samo życie. Rzecz w czym innym i na zdjęciach to widać. Uśmiech, radość, wesoła atmosfera. Czasami tylko jakiś wstrętny podjazd mąci ten sielski nastrój, ale jak jest podjazd, to jest zjazd i ponownie jest radość.
Wierzę, że to co stałe i niezmienne takim pozostanie.
Czego wszystkim życzę w nowym sezonie.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.