O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Latarkowy czwartek - 17.11.2011r.

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Witam wszystkich i zapraszam " Morsów Rowerowych ", którzy jeszcze nie zakonserwowali sprzętu i lubą trochę niższe temperatury otoczenia na kolejną przejażdżkę latarkowa w promieniach naszych światełek.
Szczególnie serdecznie zapraszam nasze gwiazdy - panie, które dodają tyle blasku, iż każda droga jest łatwa i prosta.
Zapraszam tych którzy już byli, ale również wieczorowych debiutantów.

Termin; - 17. 11. 2011r. - g. 18,30
Miejsce; - Stare Miasto - Piekarczyk
Trasa; - w/g propozycji Jurka M.

Elbląg - Helenowo - Wikrowo - Jegłownik - Gronowo Elbląskie - Jasionno - Żurawiec - Raczki Elbląskie - Elbląg.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 15-11-2011 23:43, 12 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 12 lat temu
Między Zajączkowem, a Majewem to jest droga gruntowa, kiedyś nią jechaliśmy. Za Majewem też chyba polna. Może lepiej jechać przez Milejewo nocą. Ogrodniki - Milejewo - Kamiennik
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Witam koledzy!
Widzę, że pomału stygnie zapał do jazdy, a może się mylę? Na tej trasie - już po korekcie Waldka - jest bardzo ostry i kręty zjazd jak Dębica, tam w nocy trudno się utrzymać w osi jezdni nawet na hamulcach.
Zobaczymy, mamy jeszcze plan Bartka z ubiegłego tygodnia - łagodny i spokojny.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Moja propozycja trasy:
Elbląg - Helenowo - Wikrowo - Jegłownik - Gronowo Elbląskie - Jasionno - Żurawiec - Raczki Elbląskie - Elbląg.
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Jurek M dnia 15-11-2011 19:50, 12 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Dziękuje Bartek, dziękuję Jurek za wasze propozycje. Wybieram propozycje Jurka M. jako bardziej łagodną i spokojną do wieczornej
przejażdżki. Jurek widziałem ten szkic trasy - teraz gdzieś zniknął - gdybyś mógł dołączyć, będę wdzięczny.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 12 lat temu
Między Wikrowem a Jegłownikiem, to nie wiem jaką by trzeba mieć latarkę, żeby w dziury nie wjechać. Ja z moim światłem tam po ciemku nie jadę :)
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Ten odcinek o którym mówi Waldek należy jechać wolniej i na dobrych światłach.
Najlepiej długie, krótkie i środkiem jezdni plus pełna koncentracja na drodze.
Jak to mówią coś za coś - zła droga ok. 5 km, ale za to mały ruch i prawie bezpiecznie.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 12 lat temu
I co mi po małym ruchu jak koła połamię :D
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
OlekOlekJunior
Dodano 12 lat temu
Andrzej czy mogę się zapisać doTwojej bandy ciemno-mrocznych na czwartek ,B) będę posłuszny pozdrawiam trasa mi jest obojętna
Rower: cross Styl jazdy: Turystyka
alek. sienkiewicz
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Ależ Aleksander, serdecznie zapraszam i cieszę się - tak jak to wyraził Bartek! Co by nie mówić to dla nas zaszczyt - srebrny medalista obecnego sezonu. Może za Olka przykładem ruszą się dwaj pozostali laureaci z podium a.d. 2011r. - 1 i 3 - czekamy.
Pamiętaj Olek o dobrym oświetleniu - resztę pokonamy.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 16-11-2011 17:56, 12 lat temu
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Jadę z Wami.:hejka:
Jeżeli będzie błoto (księżycowy pył) to zmienimy trasę.
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Jurek M dnia 17-11-2011 13:35, 12 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
To się cieszę, że kol. Jerzy M. też będzie i poprowadzi w/g swojej niezawodnej mapy.
Tak sobie myślę, gdzie ma być ten "pył księżycowy " ? Wiem, że razem go pokonamy.
Pozdrawiam i do zobaczenia.

P/s Dorotka dziś nie pływasz, wobec tego nieobecność będzie nieusprawiedliwiona.
- Wiola przypominam, że już masz jedną nieusprawiedliwioną przejażdżkę.
- Agnieszka - czekamy jak zawsze - niepewni do końca.

Jeśli ma być " pył księżycowy " to gwiazdy też muszą być.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
agaweagaweUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Ja też niestety w dniu dzisiejszym jestem "zarobiona", o czym wcześniej wspominałam.
Stąd - pył księżycowy nie dla mnie :beczy:
Muszę dziś stąpać po twardym gruncie, a nie po księżycowym pyle.
Przed chwilą dzwoniło do nie moje dziecko, że w swój napięty grafik muszę wcisnąć jeszcze zebranie dla rodziców, o którym wcześniej zapomniała wspomnieć :o
Bawcie się dobrze :)
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Osobiście bardzo żałuję, że tym razem nie będzie Doroty i Agnieszki, ale jednocześnie bardzo im dziękuję, że o tym fakcie poinformowały nas. Pozdrawiam koleżanki - do następnej wyprawy. :buziak:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
VioletaVioletaUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Czeka mnie zebranie w szkole u mojego syna , gdyby wycieczka odbyła się trochę póżniej :bezradny: to bardzo chętnie pojechałabym z Wami :) , życzę zatem miłej przejażdżki :)
Rower: tour de France , GIANT DEFY 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Violeta dnia 17-11-2011 17:16, 12 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Widzę, że część " Naszych gwiazd " nam ubyła, ale myślę, że ostatecznie jakaś zaświeci, bo niebo jest czyste - czyżby dzisiaj bez
gwiazd przyszło nam błądzić ?
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
P
pawlikUżytkownik
Dodano 12 lat temu
A jednak jedna (moja) gwiazdeczka się trafiła.
Wrzuciłem kilka zdjęć na Picasa, tym razem jako jako "album publiczny".
W razie kolejnych kłopotów z otworzeniem zdjęć proszę pisać.
https://picasaweb...directlink
Rower: różne Styl jazdy: Niedzielny
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Mówią do trzech razy sztuka, a to był czwarty wyjazd latarkowy i nie zapowiadał się dobrze. Najpierw nie wiele osób zapowiedziało swój udział, a potem kolejne " gwiazdy " odwoływały - usprawiedliwiały swoją nieobecność. Jadę na zbiórkę a tu mocny wiatr od czoła i mgła, to wszystko źle zapowiadało. Jest g.18,20 i pod Piekarczykiem jestem sam - myślę chyba czas wyłączyć latarki i pogrzać się w domowym ciepełku. Dalej już nie było co rozważać, bo przyjechał Olek, a po nim następni łącznie 11 osób. Najważniejsze, jest z nami " prawdziwa gwiazda " Renata - była na wszystkich dotychczasowych wyjazdach, a świeci tak samo mocno jak na pierwszym, a może i mocniej, chyba mocniej. Teraz już nie miałem wątpliwości, że wycieczka się uda i trzeba jechać! Jeszcze tylko pamiątkowe foto robi Darecki i zaprasza na swoja działkę - jest do skopania - ale nikt nie skorzystał i ruszyliśmy w 10 osobowym składzie.
Początkowy odcinek do Jegłownika, nie okazał się tak trudny jak się zapowiadał - później były odcinki gorsze np. za Gronowem Elbląskim w kierunku na Jasionno i między Jeziorem a Żurawcem. Od Żurawca to już droga prosta i znana. Tylko Paweł łapał pociąg i prawie mu się udało - złapał go w obiektywie swego Panasonica - zdjęcia są już do obejrzenia.
Na przyszły tydzień plany są m.in. Dookoła Drużno lub bliżej, ale ostatecznie wszystko zależy od aury i nas samych.
Dziękuję wszystkim za udział, szczególnie debiutantom; Olkowi S., Darkowi Sz. i Mirkowi z zaprzyjaźnionej grupy.
Szczególne podziękowania dla Renaty, gdyż była naszą jedyną " prawdziwą gwiazdą "- te na niebie gdzieś się ukryły - i dzięki temu nie błądziliśmy a wszystko się udało.

Statystyka przejażdżki;
Trip dist = 45,37 km
Trip time = 2:43:25
AVG speed = 16,65 km/h
Max speed = 29,95 km/h
AVG CAD = 54 ob./min.
Temp. ok. 1 - 0*C
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Zdjęcia z wycieczki (z kroplami mgły).
http://www.mocek.nazwa.pl/pl/galeria_...17_gronowo
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.