O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Andrzej, Jurek M,

Choinkowo - 15-12-2011r.

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Jako, że pogoda jest dalej łaskawa dla rowerzystów proponuję kolejną przejażdżkę w blasku zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Stąd też zbieramy się przy choince miejskiej na Starówce - przed katedrą Św. Mikołaja, a nie jak zwykle przy Piekarczyku.
Zapraszam wszystkich - także po cywilnemu - na miejsce zbiórki, ponieważ zrobimy" fotografię choinkową" na stronę G.R."Stop". :fotka:
Można przebrać się na "roboczo" i wsiąść na rower - to jeszcze lepiej, bo gdzieś pojedziemy.
Szczególnie serdecznie zapraszam "nasze panie", bo choinka jest taka pusta :o - bez gwiazd i należy coś tu zmienić!

Termin; dn. 15 -12- 2011r. = g. 18,30
Miejsce; Stare Miasto - katedra Św. Mikołaja - przy choince.
Trasa; w/g pomysłu Jurka M. - tak ok.40km - po Żuławach.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Andrzej jadę z Tobą. (okok)
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Dzięki Jurek, uratowałeś mnie, gdyż źle to wyglądało. Wiem, że trasę masz w głowie, ale jak możesz to pokaż jaki jest kierunek.
Wstępnie założyłem Twój wariant ten co ostatnio proponowałeś, np." Niebieski most ", ale masz pełną dowolność w granicach 40 ~ 45 km.
O pogodzie nic nie mówię, bo jest dobra, zaś jutro ma być b.dobra!
Przypominam, że zbieramy się przy choince i dodatkowo szopce Bożonarodzeniowej - dziś postawili !
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 15-12-2011 13:59, 12 lat temu
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Trasę przejazdu ustalimy w zależności od: pogody, kierunku wiatru, ilości i składu grupy rowerowej.
Głównym punktem będzie kultowy "Niebieski most".:boisie:
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Teraz wszystko jasne - bo być może niektórzy wolą wiedzieć jak i gdzie przed startem.
Można być trochę wcześniej to obfotografujemy " Nasze Panie " z choinką! :fotka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Pasja Patrycji i zdjęcia z wycieczki.
http://www.mocek.nazwa.pl/pl/galeria_...15_balewka
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Dzięki Jurek, jak zawsze na czas, albo i przed czasem. Widzę, że dobrze zaprezentowałeś pasje Patrycji, gorzej bo nie widzę tam tytułowej choinki. Teraz do obowiązków - wieczorem napiszę szerzej. :chatownik:

Wiadomość doklejona:
Teraz jak siadam rozliczyć wczorajszy wyjazd, to trudno uwierzyć, ze jeszcze wczoraj było ładnie i staliśmy na moście obserwując czyste niebo i mnóstwo gwiazd - patrz tu jest mały wóz, tam duży, a te trzy jasne gwiazdy to co? Nie te to samolot rejsowy, a tamte, tammmtte co tak krąży to sputnik nad Elblągiem - jest taka prezentacja w Światowidzie.
Ale ja o gwiazdach tych wysoko, a tu były i nasze STOpowe wprawdzie mało, ale za to jakość się liczy.
Specjalnie po 8-miu (ośmio) godzinnych występach przyszła Katarzyna i prosto z zawodów Strong Women przyjechała Wioletta.
Po krótkiej sesji pod choinką i w stajence ruszyliśmy w trasę w 7-mio osobowym składzie. Tym razem gwiazdą wieczoru była nasza "nowa koleżanka " - Patrycja. [ nowa na wieczornych wyprawach ]
Nie mogła być stała Nasza gwiazda - Renata, która walczy z wirusem w domu. Reniu ! - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Była to wycieczka 4-ech mostów w tym ten kultowy "Niebieski most". Patrycja pokazała nam swoją drugą pasję - pierwsza to makatki, patrz foto galeria Jurka M. - a mianowicie chodzenie po moście z drugiej strony, na zewnątrz, bez asekuracji.
Akurat "niebieski most" jest dobry bo ma dużo poprzeczek i innych elementów do chodzenia. Trochę ciemno, ale za to nie widać jak daleko jest woda. Na co-dzień trenuje w Elblągu na Zatorzu na moście kolejowym. Być może był to nasz ostatni wyjazd w tym roku - chociaż rowerów nie składamy i jak co to za tydzień.

P/s Relacje pisałem dn.16.12.br., ale nie mogłem wysłać - brak łączności z serwerem -, stąd drobne nieścisłości.
Cała reszta to sama prawda i tylko prawda!

Moja statystyka wyjazdu;
Trip dist = 42,02 km
Trip time = 2:33:49
Avg speed = 16,30 km/h
Max speed = 28,35 km/h
Avg cad = 52 ob./min.
Temp. = 3 ~ 1 *C - wiatr 17m/min.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 18-12-2011 11:08, 12 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.