O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Wiosenna Wyprawa do P.K. Wzgórz Dylewskich

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 12 lat temu
Za oknem zima w pełni i trzaskający mróz a mimo to już pora aby pomyśleć o wiosennej wyprawie rowerowej. Ja już pomyślałem i z przyjemnością informuje STOP-owców, że na 16-tą wyprawę w Polskę pojedziemy do Paku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich. Zwiedzimy również okolice P.K..

Park Krajobrazowy Wzgórz Dylewskich powstał w 1994 r. w celu ochrony bardzo urozmaiconej rzeźby, unikatowych walorów krajobrazowo-widokowych, bogatej ilościowo i zróżnicowanej gatunkowo flory i fauny i dużych wartości historyczno-kulturowych terenu. Park w całości leży w województwie warmińsko-mazurskim, ma obszar 74,84 km kw. i obejmuje swymi granicami najwyższą część Garbu Lubawskiego zwanego Wzgórzami Dylewskimi. Należą one do najbardziej urozmaiconych morfologicznie obszarów Pojezierza Chełmińsko-Dobrzyńskiego i najwyższych wzniesień polskich pojezierzy (najwyższe wzniesienie Dylewska Góra 312 m n.p.m.).

Termin: 17-20 maj
Baza: Agroturystyka Plattówka w miejscowości Gierzwałd, strona: http://www.platte...
Ilość miejsc zarezerwowanych - 15
Transport - zarezerwowany u Rolanda

Więcej szczegółowych informacji związanych z kosztami podam na Forum w temacie "Sprawy organizacyjne" już wkrótce.
Zapisy będę przyjmował dopiero podczas otwarcia sezonu, tj w pierwszą niedzielę kwietnia br. wraz z odpowiednią zaliczką.
Jest czas na zastanowienie się i podjęcie decyzji. Zdecydowani mogą się już zapisywać.

Trzymajcie się ciepło i aby do wiosny. (okok)

Wiadomość dodana

Przypominam, że na pierwszej wycieczce rozpoczynającej sezon 2012 będę zbierał zaliczkę w wysokości 90zl/osoby na poczet wiosennej wyprawy. Osoby z listy proszę o przygotowanie w/w kwoty.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 26-03-2012 20:57, 12 lat temu
EdiEdiUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Tym razem będę pierwszy na liście uczestników Wiosennej Wyprawy do P.K.Wzgórz Dylewskich. -Zgłaszam swoje uczestnictwo.
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 12 lat temu
Jest Edi, jest muzyka, jest wesoło, więc będą uciechy. Lubię pedałowanie i uciechy. Proszę o jedno miejsce na siodełku.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
teresteresJunior
Dodano 12 lat temu
Jadę:)
Rower: KROSS na gaz Styl jazdy: Niedzielny
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Tam się zapisałem, ale na wszelki wypadek i tu przy Teresce też się zapiszę.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
OlekOlekJunior
Dodano 12 lat temu
proszę mnie zapisać na wyprawę Dylewską
Rower: cross Styl jazdy: Turystyka
alek. sienkiewicz
teditediJunior
Dodano 12 lat temu
Proszę o jedno miejsce na siodełku.
Rower: maximus exursion 500
Tadeusz Kusy
A
andrzejpuszakowskiJunior
Dodano 12 lat temu
Cześć. Proszę mnie też uwzględnić. Pozdrawiam.:) Andrzej Puszakowski.
Rower: GIANT Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez andrzejpuszakowski dnia 11-02-2012 20:19, 12 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 12 lat temu

Cytat

Dorota napisał/a: (przecież kiedyś ta zima musi się skończyć!!!)

Dorotko, zima potrwa jeszcze baaardzo długo. Do końca marca przynajmniej. Tak żebyśmy z nart, przesiedli się wprost na rowery :D
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Ja tam wierze Dorocie ! :hura:
Waldek jako zainteresowany tym "białym szaleństwem" - to ma odmienny punkt widzenia ! :mysli:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
waclawwaclawNowicjusz
Dodano 12 lat temu
Witam!
Zgłaszam z wielką przyjemnością chęć wzięcia udziału w tak znakomicie zapowiadającej się imprezie. Pozdrawiam.
Wacław S.
Rower: "Kajtek"super Styl jazdy: Turystyka
H
henry-gJunior
Dodano 12 lat temu
Również się piszę na wyprawę.
Heniek G
Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Widzę Heniu, że dla pewności zapisujesz się codziennie na wyprawę :| - a co, nie można? :D
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.