O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Wiosenne latarkowo.

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
P
pawlikUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Już czas powrócić większym gronem do tradycji "świetlistych latarek"
Proponuję wyjazd o 18.30 spod Piekarczyka.
W zależności od składu grupy robimy wersję light: Helenowo-Jazowa-Bielnik-Nowakowo
lub trochę cięższą - dookoła Drużna przez Stare Dolno, Przezmark

Zapraszam do wyjazdu!
Rower: różne Styl jazdy: Niedzielny
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Jestem za, a nawet przeciw.:hejka:
Jeżeli nic mi nie wypadnie to jadę.
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Witam koledzy!
Myślę, że możemy dziś - 26.04.2012r. - ruszyć o g.18,30 spod Piekarczyka
Co do wersji trasy jestem za light - to tak na dobry początek:hura:

P/s Wczoraj nie mogłem, ale dziś czemu nie - jedziemy :tak:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 26-04-2012 10:22, 12 lat temu
LUKE_HSLUKE_HSJunior
Dodano 12 lat temu
A za tydzień też będzie? Bo dziś się ie wyrobie a chętnie bym sobie pojechał następnym razem;)
P
pawlikUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Ja na przyszły tydzień mam inne plany. Świętuję 3 maja, ale może ktoś inny zaproponuje jakiś wypad. Dzień wolny to coś rowerowego powinno się wydarzyć.
Rower: różne Styl jazdy: Niedzielny
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Co do przyszłego tygodnia, to zobaczymy, :| gdyż jest to środek dłłłłłuuugggiego weekendu i pewnie towarzystwo się rozjedzie już
wcześniej ?
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
LUKE_HSLUKE_HSJunior
Dodano 12 lat temu
Nie było aż tak ciemno tylko czasem trzeba było włączyć swoją przednią lampkę bo jak ktoś z tyłu jechał z swoim reflektorem to było wszystko widać i własna była zbędna heh :D Dzięki za miła przejażdżkę ;)
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
No i stało się całkiem spontanicznie i ad hoc sezon na wyjazdy wieczorne został otwarty. :bezradny: Trzeba przyznać, że stało się tak za sprawą Pawła, który postawił zaczyn drożdżowy na forum - "Wiosenne latarkowo". Temat został podchwycony i stało się to co stać się musiało w świetle latarek. :hura: Po ubiegłorocznych późnojesiennych doświadczeniach w tym temacie - ruszyliśmy w 6-cio osobowym składzie! :hura: Tym razem gwiazdą która nas prowadziła po jasnej stronie życia - była Agnieszka. :brawo: Wyjazd bardzo kameralny, ale po ostatnich "Wyścigach Pokoju" i jeździe w peletonie to ma wielką zaletę. Inne atuty tego wyjazdu to jazda przy zachodzie słońca, jak zwykle piękne krajobrazy po obu stronach Nogatu hałas i cisza, oraz a głównie Wiosna, Wiosna i jaszcze raz Wiosna!!! Hałas - w proporcji 1/4 trasy - potrzebny był po to aby zrozumieć ciszę!
Po raz pierwszy - w tym roku - cały czas wiał ciepły wiosenny zefirek i ta świeża - dziewicza kolorystyka przyrody. Zielonkawożółty, zielonkawobiały, zielonkaworudy by nie wymieniać reszty barw i zapachów - to są kolory naszej Wiosny, tej Wiosny! To jest modne i to się nosi proszę pań rowerzystek!:tak:
Po drodze był dłuższe przystanek w "Andrzejkowej" wiacie, gdzie padła propozycja zmiany nazwy na "Andrzejówka", ale z uwagi na brak kworum tematu nie ruszano. Były natomiast inne ciekawe tematy i wykłady Jurka M. który ma odmienne od rządowych propozycje zmian w systemie emerytalnym. Na razie nie przeszły - brak quorum!
Po odpoczynku i wykładach włączyliśmy latarki i w drogę do domu. Naszej gwieździe towarzyszyli; Jurek M. Paweł, Luke-HS, Wojtek i Andrzej. Dziękuję wszystkim za wiosenną przejażdżkę. :brawo:
Do zobaczenia na kolejnej.


Moja statystyka wyjazdu.
Trip dist = 43,35km
Trip time = 2:22:51
Avg = 18,21km/h
Max speed = 29,95km/h
Avg cad = 54 ob./min.
temp. śr. 17,4* C
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
agaweagaweUżytkownik
Dodano 12 lat temu
...I stało się jasne... W tym sezonie Andrzej zmienił upodobania kolorystyczne - z ulubionego niebieskiego "przerzucił się" na zieleń w różnych odcieniach :D
Relacja Andrzeja - wyczerpująca, więc dodam tylko, że było bardzo sympatycznie. Poglądy Jurka M. w kwestii wieku emerytalnego - naprawdę interesujące i całkowicie zbieżne z moimi oczekiwaniami :rotfl: Obawiam się jednak, że nie znajdą poparcia rządu... :beczy:
Ja okazałam się gwiazdę upadłą... ale dobrzy koledzy - pomogli "powstać" . Dzięki za wspólnie spędzony czas (papa2)

P.S. Andrzejku - ja widziałam na wycieczce Sebastiana, a nie Wojtka :figielek:
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
Edytowany przez agawe dnia 27-04-2012 18:19, 12 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Myślę, że upodobań kolorystycznych nie zmieniłem, a raczej poszerzyłem o kolory wiosny. Niebieski dalej mi odpowiada jak najbardziej! :D Myślę, :mysli: że kolory są związane z porą roku!
Agnieszka jak byś wskazała, gdzie takie "upadłe gwiazdy" można spotkać - będę zobowiązany! (okok)
Sebastian tak myślałem :mysli: - masz rację Aga! Przepraszam za Wojtka, ale może na drugie kiedyś miałeś? :zawstydzony:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.