O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Andrzej, Jurek M,

Latarkowy maj - 09.05.2012r

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Zapraszam koleżanki i kolegów na wieczorny spacer z cyklu "Zaczarowany maj" ;)
Pojedziemy najpiękniejszą trasą wzdłuż Zalewu i Nogatu w świetle zachodzącego słońca. :radocha:

Miejsce; Elbląg - rampa przy ul.Mazurskiej- vis a vis Al.Odrodzenia.
Termin; - środa - 09.05. 2012r - g. 18,30
Trasa; Nowakowo, Batorowo, Cieplice, Kępa Rybacka, Bielnik a dalej 2-ie wersje Kępki, Jazowa lub Janowo, Helenowo, Elbląg.
Długość trasy w przedziale 40 - 50 km w/g życzenia i preferencji uczestników.

Zapraszam wyłącznie osoby pełnoletnie z właściwym wyposażeniem naprawczym roweru, sprawnym oświetleniem itp.
Bardziej niż zalecam należy posiadać odzież odblaskową i kask rowerowy. :tak:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
To nie tak, że ktoś Cię oświetli,:boisie: ale oświetlenie ( tył - przód ) jest podstawą bezpieczeństwa tak Twego, ale i jazdy w grupie!
Ponadto oświetlenie ma być dobre; nie tylko mają Ciebie widzieć, ale i Ty musisz widzieć gdzie jedziesz :|
Stąd też inaczej się nie da - należy mieć dobre, pewne i sprawne oświetlenie! (okok)
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Andrzej miałem chęć z Tobą pojechać, ale wchłonęła mnie kłusująca sfora chartów. :bezradny:
Z czasem kłus przerodził się w galop.:hura:
http://www.sports-tracker.com/#/worko...iiimol6112
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Zmiana miejsca spotkania niektórych zmyliła, ale i tak 6-ciu wspaniałych dojechało i pojechaliśmy na spotkanie majowe z zaczarowaną przyrodą, czyli nasz "Zaczarowany maj". :hura:
Pierwszy postój zrobiliśmy u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Stąd jest piękny widok na Wysoczyznę Elbląską i na wody Zatoki Elbląskiej. Szkoda tylko, że słoneczko się schowało, bo jak podświetla widok jest jeszcze ciekawszy.:| Dalej droga po płytach wśród żółtych pól kwitnącego rzepaku - pełno go wokół.:tak: Stopniowo droga, a dokładnie nawierzchnia robi się coraz lepsza, by przejść w autostradę wzdłuż Nogatu, gdzie nawet przeciwny wiatr nie jest w stanie nasz zatrzymać. Trzeba przyznać, że o tej porze jest bardzo pusto tylko od czasu do czasu mijamy się z kolegami z branży, którzy podobnie jak my lubią kręcić pedałami na świeżym powietrzu! (okok) Jeszcze krótki postój na moście z kan. Jagielońskim - gdzie jak zawsze piękny widok na oświetlony Elbląg - palimy latarki i jednym susem przez Bielnik, Janowo i Helenowo do miasta. (okok)
Przez cały czas na trasie towarzyszył nam bardzo miły i ciepły wiaterek, oraz kwitnąca, pachnąca i czysta przyroda.:kwiatek:
Szkoda, że część naszych pań nie dojechała ? :zlezka: Tym bardziej dziękuję Violi, Darkowi, Pawłowi, Irkowi i Marcinowi za wspólny majowy spacer! :brawo:

Moja statystyka przejażdżki.
Trip dist = 43,08 km
Trip time = 2:37:31
Avg speed = 16,40 km/h
Max speed = 26,68 km/h
Avg cad = 54 ob./min.
Temp. 19 - 18* C

P/S Jurek M. ja myślałem, że zarabiasz pieniądze, a Ty na polowaniu w Kadyńskich lasach ! :nono:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 10-05-2012 12:06, 12 lat temu
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 12 lat temu
Jadąc czarną drogą wspak można poczuć zapach czosnku niedźwiedziego.B)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Czosnek_...5%BAwiedzi
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Proszę jaki wyrafinowany smak? Ja czosnek niedźwiedzi kupuję w sklepie, a niektórym wystarczy nocna jazda wspak po czarnej drodze. ;) Widać jak różne są smaki i potrzeby ? :|

P/S Jurku, odłożone Kadyny na nas też czekają - myślę,:mysli: że kiedyś to zrobimy :tak:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Właśnie założyłem temat - który już jest i widzisz :|
Jest podobny do ostatniego - co do miejsca i .... B)
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.