O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Tomasz, Marian65,

Edytowanie postów

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Mam pytanie do Admina.
Dlaczego edytował mój post dotyczący Jury Krakowsko - Częstochowskiej?.
Uważam, że akurat tutaj nie powinno to miec miejsca. Dlaczego?, już wyjaśniam. Temat otworzyłem kilka dni temu, następnie po pewnym czasie napisałem odpowiedż w której umieściłem link do strony o Jurze. Miało to na celu uniknięcie opisywania terenów w które mamy zamiar pojechac , a osoby zainteresowane mogą same sobie poczytac o Jurze i jej atrakcjach.
Teraz po edycji mojego postu przez Admina wiele osób nie będzie nawet wiedziało ,że coś nowego zaistniało w temacie.
Jeżeli ja otwieram forum i otwieram temat np. trasy rowerowe to patrzę na listę tematów tam występujących , a następnie na temat mnie interesujący. Jeżeli nie ma tam informacji o odpowiedzi w tym temacie to go po prostu nie otwieram dalej. Przecież nikt nie będzie czytał ciągle tego samego.
Edytowanie ma sens tego samego dnia, ewentualnie dnia następnego ale jeżeli następuje to po kilku dniach to jest to błędem gdyż nie wszyscy którzy czytali temat wcześniej zauważą zmianę. Forma odpowiedzi jest chyba bardziej czytelna.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

Marian65 napisał/a:
Teraz po edycji mojego postu przez Admina wiele osób nie będzie nawet wiedziało ,że coś nowego zaistniało w temacie.


Zgadzam się z tym co Pan napisał. Jest to jedna z wad for, z którą trzeba się pogodzić. Jedyna możliwością jest by po aktualizacji posta napisać PM - prywatna wiadomość - do mnie lub do komendanta z prośbą o odświeżenie tematu.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.