O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Komendant, Edi,

Jesienna wyprawa do P.K.Podlaski Przełom Bugu.

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 11 lat temu
W tym roku obchodzimy 15 rocznicę założenia naszej Grupy, czyli mały jubileusz. Dlatego też jesienna wyprawa na Podlasie, podobnie jak wiosenna na Suwalszczyznę, będzie nieco inna, aby w ten sposób podkreślić nasze święto. Pojedziemy do Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu. Obecna wyprawa będzie dłuższa od tradycyjnych bo 5-cio dniowa, w tym trzy dni jazdy w terenie.Będzie to nasza najdalsza krajowa wyprawa w dotychczasowej historii.

Więcej szczegółowych informacji już wkrótce na forum w temacie "Sprawy organizacyjne"

Termin: 11-15 wrzesień br.
Baza: Agroturystyka Nad Bugiem w miejscowości Zabuże 41, u pani Elżbiety Jakoniuk
Ilość miejsc zarezerwowanych - 22
Transport - zarezerwowany u Rolanda - 13 osób transport busem. Pozostałe osoby transport własny.

Jeżeli są już chętni to można się zapisywać.

Wiadomość dodana:

Zanim pojedziemy na Podlasie to można obejrzeć sobie fotki z mojej foto galerii:Link- http://www.fotoga...g2_page=1. Tam będziemy we wrześniu.

Wiadomość dodana:

Osoby które zgłosiły chęć wyjazdu na jesienną wyprawę i są na liście a dotychczas nie uregulowały spraw finansowych proszone są o pilne dokonanie wpłat do mnie osobiście lub na moje konto.
Wpłata pełnej kwoty (lub zaliczki) jest formą weryfikacji listy i upoważnia mnie do ostatecznego potwierdzenia ilości osób w naszej bazie w Zabużu. Termin potwierdzenia wyjazdu to 1.09.13 - na najbliższej wycieczce, telefonicznie lub na stronie.
Więcej szczegółów na Forum w temacie "Sprawy Organizacyjne".
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 30-08-2013 07:35, 11 lat temu
EdiEdiUżytkownik
Dodano 11 lat temu
Zgłaszam swój udział w tej jubileuszowej jesiennej wycieczce.Myślę, że się "załapię"bo już przy ŚW. Kamieniu swoje uczestnictwo zgłosiłem.
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.