O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rejestracja nowych użytkowników

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 11 lat temu
Od dzisiaj obowiązują nowe zasady rejestracji na naszej stronie. Każdy nowy użytkownik przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego zobowiązany jest podać swoje Imię i Nazwisko. Wszyscy użytkownicy już zarejestrowani, którzy nie podali swoich danych proszeni są o uzupełnienie do dnia 20.07.2013. Po tym terminie ich rejestracja zostanie anulowana.

Wiadomość dodana;

Aby uzupełnić dane należy po zalogowaniu kliknąć Opcję: edytuj profil i po otwarciu okna pod tytułem: Dodatkowe informacje wpisać Imię i Nazwisko i zapisać zmiany. Operacja bardzo prosta i szybka.

Wiadomość dodana

Uwzględniając argumenty z toczącej się dyskusji pragnę poinformować co następuie:

Wymóg wpisywania Imienia i Nazwiska podczas rejestracji w formularz rejestracyjny dotyczy tych osób które zamierzają w sposób czynny korzystać w przyszłości ze strony tzn pisać posty na Forum. Osoby które chcą tylko przeglądać stronę, czytać posty, oglądać i komentować zdjęcia, korzystać z opracowanych mapek itd nie muszą tego robić.
Osoby już zarejestrowane piszące posty i zamierzające w przyszłości pisać kolejne, proszone są o uzupełnienie swoich danych ( jeżeli dotychczas tego nie zrobiły), przed napisaniem kolejnego posta.
Osoby nie piszące postów nie muszą nic robić.
Konta osób już zarejestrowanych nie będą anulowane.
Wymóg podania Imienia i Nazwiska jest prośbą i apelem (nie warunkiem bezwzględnym), podyktowany otwartością naszej strony, brakiem anonimowości, ukierunkowaniem na grupę osób, których wiążę wspólne zainteresowanie jazdą na rowerze i którzy powinny w sposób jawny i otwarty przedstawiać swoje opinie i poglądy. Jesteśmy grupą osób połączonych wspólną pasją i niech otwartość na Forum ułatwi wzajemne poznawanie się i przyjacielskie kontakty.

Pozdrawiam
Zbyszek Ostaniewicz - Komendant [stop]
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 15-07-2013 16:30, 11 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 11 lat temu
Przepraszam Zbyszku - tak tylko myślę - czy warto łamać podstawowe zasady całego współczesnego polskiego systemu prawnego;
"Lex retro non agit" - prawo nie działa wstecz - dla tak prozaicznych bieżących spraw. :mysli:
Dalsze modyfikacje tej zasady to; "lex severior retro non agit" - prawo surowsze nie działa wstecz.
Tyle tylko, że ja tu nie rozstrzygam i nie oponuję - Komendant ma tu zawsze racje. [stop]
Pozdrawiam bardzo życzliwie. :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
JerzykJerzykUżytkownik
Dodano 11 lat temu
No i tak ma być. Przynajmniej KOMENDANT powinien wiedzieć. Who is Who.
Rower: Giant Tourer Styl jazdy: Turystyka
kbialy2002kbialy2002Użytkownik
Dodano 11 lat temu
I znowu trzeba nakarmić Trola...

Ktoś tu widzę czegoś nie rozumie. B)

Na temat anonimowości internetowej powiedziano już tak wiele, że nie ma sensu tego wałkować
Ale krótko.
- Andrzeju jeżeli uważasz że Pan Komendant ma zawsze rację to dlaczego ta strona nazywa się tak jak obecnie. Jeżeli Wasz Pan Komendant uważa ją za swoją to, to nie jest strona Grupy Rowerowej Stop tylko Pana Komendanta.
To jest Wasza sprawa czy będziecie podawali swoje Nazwiska czy też nie.
W tym momencie należy się zastanowić jeszcze nad nr. PESEL, nr. DOW. Osobistego, ile kto ma dzieci i gdzie mieszka zawsze Panu Komendantowi łatwiej będzie delikwenta znaleźć.
Dokładnie będzie wiadomo Who is Who.

Niech Pan Komendant pomyśli tylko o tych którzy sobie tego nie życzą.
Nigdy nie podam w internecie swojego Nazwiska i głupotą jest dla mnie podawanie takich informacji nawet Guru Panu Komendantowi&#8
Jeżeli kiedyś, nie będę mógł się na Waszą stronę zalogować i pooglądać sobie Waszych zdjęć bądź poczytać Waszego forum to niech Pan Komendant wierzy, że bez żalu z mojej strony usunę ją z ULUBIONYCH. :P

Postronny obserwator lubiący Waszą stronkę jeszcze przez 5 dni
Styl jazdy: MTB
Edytowany przez kbialy2002 dnia 15-07-2013 11:31, 11 lat temu
akiakiJunior
Dodano 11 lat temu
Muszę zgodzić się z tym, co wyżej napisał Krzysiek. Anonimowy post napisany przez kogoś natchnionego nikogo nie obrażał, więc nie powinien prowadzić do inwigilacji na stronie. Posty naruszające czyjeś dobra zawsze mogą być usunięte przez Tomka, a w tym wypadku nic takiego nie wystąpiło. Proponuję przemyślenie na spokojnie jeszcze raz decyzji czy warto ?? Dodam tylko, żeby było jasne dla tych, co wierzą w spiskowe teorie, to ja nie byłem autorem tego anonimowego postu. Z wyrazami szacunku członek grupy.
Rower: Kross Level A2 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez aki dnia 15-07-2013 12:04, 11 lat temu
akiakiJunior
Dodano 11 lat temu
Proszę wskazać, który fragment sugeruje wypowiedź w Twoim imieniu. Czepiasz się drobiazgów, za bardzo bierzesz, to do siebie, chyba nudzisz się w pracy. Nie bądź pępkiem świata! Imienia Janusz nie masz tylko Ty w tym świecie, kilku innych również znam. Nie muszą mieć takich samych poglądów, co Ty. Myślałem, że Twój rocznik walczył o wolność słowa /ja byłem za młody wówczas/, no chyba, że wtedy byłeś na zwolnieniu lekarskim. Ja również piszę swoje opinie i się ich nie wstydzę. Jak widzisz nawet widać moje oblicze. Nowa osoba, która będzie chciała się zarejestrować, wymyśli nazwisko i też się zarejestruje. Co na to poradzisz? Może trzeba będzie zgłosić się z dowodem osobistym do Komendanta w celu weryfikacji?? To jest chore ! Robicie MOIM zdaniem problem z niczego. Nic na tej stronie niedobrego się nie dzieje, więc nie rozumiem problemu. Pewnie z nudów znowu w okrągłych słowach mi coś odpiszesz i będziemy mogli tak polemizować cały miesiąc. Myślę, że zakończyć tą dyskusję można na wycieczce. Również płacę składki. Nie będę już się odnosił do postów, które umieścisz pod moim. Ja wyraziłem swoją opinię i już, każdy inny może mieć inną. Sugeruję rozsądek.
Rower: Kross Level A2 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez aki dnia 15-07-2013 13:03, 11 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 11 lat temu
Ja bardzo szanuję kol. kbiały, aki, asvil i innych rowerowo zakręconych - bez względu czy są w grupie, czy nie. :tak:
Lubię też i szanuję spokojną i merytoryczną wymianie poglądów. :tak:
Niech każdy się wypowiada za siebie, szanując poglądy innych, bez kłótni i poniżania innych. :klotnia:
Przepraszam Janusz, ale wydaje mi się, że zbyt gorąco reagujesz i podkręcasz temperaturę dyskusji. :mysli:
Tymczasem, Komendant, bez hałasu, uwzględnił już niektóre argumenty z bieżącej dyskusji. :brawo:
Pozdrawiam Wszystkich rowerowo zakręconych. :hejka: :radocha: :buziak:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
agaweagaweUżytkownik
Dodano 11 lat temu
No to teraz trochę refleksji ode mnie Uśmiech
Dużo negatywnych emocji... i to z jakiego powodu... Ktoś wypowiedział się na forum, jako reprezentant grupy Stop. Ponieważ ja nie dawałam nikomu delegacji do wypowiadania się w moim imieniu - nie ekscytuję się treścią tej wypowiedzi. Po co marnować energię na dysputach, z kimś, kto się podszywa pod innych.
Nie wnikając w merytoryczny sens wypowiedzi, moim zdaniem należało ją po prostu zignorować, gdyż jest nieuprawniona.
Pomysł z koniecznością podawania nazwiska przy rejestracji uważam za nie służący tak naprawdę niczemu, no bo czemu?
Zgadzam się z Krzysiem, że jeśli ktoś zechce się wypowiedzieć nie ujawniając swojej tożsamości, to zarejestruje się jako przykładowy Jan Kowalski - i mogę to być ja, Ty czytelniku, czy ktokolwiek inny.
Po to jest część zamknięta forum - dla zidentyfikowanych użytkowników, aby tam zawierać treści tylko dla nich. Poza tym forum generalnie ma otwartą formułę, więc moim zdaniem powinno być dostępne dla wszystkich, zarówno dla tych którzy chcą podawać swoje nazwiska, jak Janusz, czy też dla tych, którzy chronią swoją tożsamość w necie, jak kbialy2002.
Tworzymy konglomerat różnych osobowości. Każdy z nas jest na swój sposób inny, i to jest własnie fajne. Pisarz Janusz z niesamowitymi pomysłami na relacje, Niebieski Andrzej - miły i sympatyczny dla wszystkich, szczególnie dla pań ;), Krzyś z wesołymi i trafionymi komentarzami do zdjęć... itd... itd...
Choć jesteśmy różni, doceniajmy to co w innych fajne, szanujmy prawo innych do własnych poglądów, a wtedy będziemy czuli się ze sobą dobrze Uśmiech

Wiadomość doklejona:
Właśnie odczytałam wiadomość dodaną Zbyszka - cieszę się, że Zbyszek jasno określił, że forum ma ułatwić wzajemne poznawanie się i przyjacielskie kontakty (okok)
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez agawe dnia 15-07-2013 22:32, 11 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 11 lat temu
Dzięki Ci Aga za to, że jesteś i ten[color=#0066ff] Niebieski klimat, [/color] który tworzysz jak i [color=#0066ff] Niebiański spokój. [/color] :chatownik:

Pozdrawiam serdecznie - do zobaczenia jutro na latarkach! :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 16-07-2013 17:54, 11 lat temu
P
pietiaschkaUżytkownik
Dodano 11 lat temu
Szkoda, że coś takiego jest tu wprowadzane. Nie udzielałem się tu mocno dotychczas, ale wrzucałem Wam zaproszenia do radów rowerowych organizowanych przez Kt PTTK Szuwarek z Nowego Dworu Gd.
Ci co mnie znają wiem kim jestem. Informuję także, że prawdopodobnie w dniach 10-11 sierpnia odbędzie się kolejny już rajd kociewsko - borowiacki. Wspaniała impreza na której z pewnością będę z naszą grupą. Profilu nie uzupełnię bo nie widzę takiej potrzeby i pewnie będziemy musieli się pożegnać.

Rower: Author Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 11 lat temu
Drogi "pietiaschka", przeczytaj uważnie ostatnią wiadomość dodaną zamieszczoną w pierwszym poście tego tematu. Tam napisałem wyraźnie, że podanie swego Imienia i Nazwiska jest prośbą i apelem a nie wymogiem bezwzględnym. Jeżeli nie chcesz wpisać swoich danych to nie musisz tego robić i w dalszym ciągu możesz korzystać z naszej strony.
Informację o kolejnym rajdzie, jeżeli będzie już pewny, podaj proszę w nowym temacie na Forum.

Pozdrawiam
Zbyszek Ostaniewicz
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 19-07-2013 07:47, 11 lat temu
P
pietiaschkaUżytkownik
Dodano 11 lat temu
Witaj Drogi Komendancie. Przytaczam Ci więc Twoje słowa z pierwszego postu, a brzmią bardzo jednoznacznie :
"Wszyscy użytkownicy już zarejestrowani, którzy nie podali swoich danych proszeni są o uzupełnienie do dnia 20.07.2013. Po tym terminie ich rejestracja zostanie anulowana". Podkreślę słowa "Już zarejestrowani" - takim się właśnie czuję.
To tylko w kwestii technicznej.
Informuję także, że malborska załoga rowerowa "Rama" chce w dniach 3-4 sierpnia zorganizować raj rowerowy Rumia-Puck-Władysławowo-Hel. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na http://www.marien.../index.php
Pozdrawiam,
pietia
Rower: Author Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 11 lat temu
@pietiaschka proszę o zamieszczenie informacji o rajdzie w osobnym temacie w odpowiedniej kategorii na forum.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
P
pietiaschkaUżytkownik
Dodano 11 lat temu
Postaram się to zrobić niezwłocznie po otrzymaniu informacji od organizatora, na razie jednak nie ma dokładniejszych danych. Grupa ta robi naprawdę fajne wycieczki. Nie chcę spamować w tym temacie więc już się nie będę tu odzywał (jeśli nie zostanę zablokowany),
Pozdrawiam wszystkich znużonych moimi wpisami :)
Rower: Author Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.