O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Andrzej, Waldic, pietiaschka,

16. Kociewsko-Borowiacki Rajd Rowerowy

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
P
pietiaschkaUżytkownik
Dodano 11 lat temu
W imieniu organizatorów pragnę Was zaprosić na kolejną cyklicznę imprezę rowerową po Kociewiu. Oto informacje, które otrzymałem od organizatorów rajdu :
Data wydarzenia:
10 sierpnia 2013 - 11 sierpnia 2013
Miejsce: Kociewie
Już po raz szesnasty Lokalna Organizacja Turystycna KOCIEWIE zaprasza na dwa rowerowe dni - 10 i 11 sierpnia na Kociewiu!
10 sierpnia 2013 (sobota)
godz. 10.00:: START
Grodzisko OWIDZ
1. DZIEŃ
Owidz - Grabowiec - Bobowo - Wysoka - Czarnylas - Wda - Lubichowo - Młynki - Osowo - Mały Bukowiec - Łążek - Bytonia (ok. 58 km)
11 sierpnia 2013 (niedziela)
godz. 9.30:: START :: Bytonia, szkoła
2. DZIEŃ, niedziela
Bytonia - Strych - Kaliska - Cieciorka - Kazub - Lipy - Zblewo - Białachowo - Radziejewo - Sumin - Koteże - Jabłowo - Owidz (ok. 44 km)
Kontakt z organizatorem:
zapisy i zapytania::
Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
info@kociewie.eu
tel. 58 531 37 41

To wszystkie informacje jakie na chwilę obecną uzyskałem od organizatorów, jeśli będą nowe to je z tu zamieszczę. Poprzednie edycje tego rajdu dały nam wiele niezapomnianych atrakcji.
Pozdrawiam,
pietia
Rower: Author Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 11 lat temu
Od Malborka i Tczewa te pociągi będą pełne rowerzystów :) A od Tczewa to chyba będzie szynobus.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
Edytowany przez Waldic dnia 30-07-2013 14:44, 11 lat temu
P
pietiaschkaUżytkownik
Dodano 11 lat temu
Od znajomej cyklistki z Tczewa dowiedziałem się, że Tczew także wystawi swoją reprezentację. Z Malborka też jest kilka osób. Z Nowego Dworu na dzień dzisiejszy jedzie 8 osób ale z pewnością będzie nas więcej. Jeśli macie możliwość wyboru to polecam zaopatrzyć się w nieco szersze opony gdyż znaczna część rajdu przebiega po leśnych drogach. Organizatorzy wyeliminowali ruchliwe trasy. W ubiegłym roku spaliśmy w szkole w miejscowości Kaliska. Dyrektor szkoły jechał z nami cały rajd. Spaliśmy na ogromnej sali gimnastycznej i mieliśmy do dyspozycji całą masę materacy. Oczywiście warto zabrać ze sobą swoje materac lub karimatę. W szkole do dyspozycji mieliśmy prysznice i saunę, ogólnie warunki bardzo dobre.
Tak ja wspomniał Tomasz_K można zabrać trochę więcej bagaży, gdyż nie wieziemy tego na rowerach. Za peletonem jedzie cały czas samochód techniczny i w przerwach rajdu mamy dostęp do swoich gratów.
Pozdrawiam i do zobaczenia na rajdzie ;)

Wiadomość doklejona:
W dniu wczorajszym uzgodniłem grupę (13 rowerzystów) chcących brać udział w rajdzie. Grupę zgłosiłem na info@kociewie.eu i otrzymałem odpowiedź, że nie ma dla nas miejsca. Okazuje się, że rajd przeznaczony jest tylko dla 100 osób, koniec i kropka. Takie praktyki nie były stosowane przez organizatorów do tej pory. Szkoda, ale nie pojedziemy...
Rower: Author Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez pietiaschka dnia 08-08-2013 10:49, 11 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 11 lat temu
To nasza załoga [stop] jedzie, czy nie? :tak: :nie:
Załapali się do tej 100-tki? :bezradny:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
P
pietiaschkaUżytkownik
Dodano 11 lat temu
Czy ktoś z Waszej grupy był na tym rajdzie ? Jestem ciekaw Waszych sugestii,
pozdrawiam,
pietia
Rower: Author Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.