O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Komendant,

Urlop na Sri Lance

Ostatnia aktualizacja 10 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 10 lat temu
W grudniu ubiegłego roku, w ramach urlopu, spędziliśmy z Małgosią dwa tygodnie na Sri Lance.
Skorzystaliśmy z oferty Biura Podróży Rainbou Tours i uczestniczyliśmy w wycieczce o nazwie "Sri Lanka - Łza z policzka Indii". Program obejmował część objazdową (8 dni) oraz część pobytową ( 6 dni) w miejscowości nad Oceanem Indyjskim.
Był to wspaniale spędzony czas w tym egzotycznym kraju, który pozwolił chociaż w namiastce poznać historię, kulturę, ludzi, oraz niesamowicie bujną przyrodę tego naprawdę pięknego kraju.
Jak zwykle podczas każdego wyjazdu staram się fotografować miejsca odwiedzane, aby w ten sposób zachować je jak najdłużej w pamięci.
Efektem mojej pracy powstał album poświęcony Sri Lance, składający się z 6-ciu mniejszych albumów przypisanych określonej tematyce.
Z przyjemności chciałbym zaprosić STOP-owców i odwiedzających naszą stronę Gości do zajrzenia do mojej galerii i obejrzenia fotografii. Być może zachęcą one kogoś do wybrania się w ten zakątek Azji.
Dla ułatwienia link do albumu: http://www.fotoga...Sri+Lanka/
Zdjęcia można oglądać w wielkości pocztówkowej i wtedy do każdego zdjęcia widoczny jest opis oraz w wielkości na cały ekran jako pokaz slajdów.
Dla miłośników ptaków i zwierząt link do mojej "Galerii Przyrodniczej", gdzie część poświęcona jest także Sri Lance: http://www.zbigni...iewicz.pl/

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego oglądania
Zbyszek Ostaniewicz
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.