O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Andrzej, aki,

Latarkowa środa - 23.07.2014r.

Ostatnia aktualizacja 10 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 10 lat temu
Zapraszam na wieczorną przejażdżkę po Wysoczyźnie Elbląskiej do Łęcza i Suchacza - na bis!
Uważam, że ostatnio było fajnie i dlatego warto powtórzyć, póki pogoda sprzyja. :radocha:

Miejsce; al. Jana Pawła II - żółte barierki (brama na Modrzewinę)
-skrzyż. ul.Ogólnej, Odrodzenia i Płk.Dąbka - vis a vis Carrefour. :tak:


Termin; dn. 23 lipca 2014r. - środa - g. 18.30


Zapraszam wyłącznie osoby pełnoletnie. Wszyscy jadą na własną odpowiedzialność. :tak: Jak zawsze dobre oświetlenie, sprawny
rower i podstawowe części serwisowe. (okok) Polecam jazdę w kasku. :tak: Ważna jest kamizelka odblaskowa lub właściwa
odzież fluorescencyjna. :boisie:

Planowana trasa; Modrzewina, Zajazd, Fromborska, Jelenia Dolinka, Łęcze, Suchacz, Nadbrzeże, Elbląg.

Lepiej zabrać ze sobą kiełbaski, to spróbujemy je upiec na grillu w Łęczu. :mniam:

Serdecznie zapraszam i do miłego zobaczenia :hejka:

Wiadomość doklejona:
Wobec faktu, że pogoda brzydko się zmieniła - odwołuję dzisiejsze latarki! :beczy:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 23-07-2014 17:28, 10 lat temu
akiakiJunior
Dodano 10 lat temu
Nie wiem, co Ty chcesz od pogody ? Jest super do jazdy. Ja zamierzam zrobić dzisiaj te kilometry. Czekam na chętnych do 18.45.
Rower: Kross Level A2 Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 10 lat temu
Choć oficjalnie latarek nie było, to całkiem przypadkowo razem z Krzysiem odwiedziliśmy Suchacz i Nadbrzeże. :|
Po deszczu już śladów nie było, a zachód słońca w Suchaczu - filmowy. :fotka:
Tak więc my latarki mamy zaliczone. :hura:

P/s Ja byłem sprawdzić, kto nie przeczytał strony, [stop] a Krzysiu przeciwnie i tak wyszło. :chatownik:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
akiakiJunior
Dodano 10 lat temu
Potwierdzam to, co Andrzej napisał wyżej :) W związku z minimalną ilością osób, które są w stanie stworzyć grupę dynamika jazdy była zadowalająca i przerwy tylko w tych miejscach, które Andrzej opisał :rotfl: Na dowód super pogody załączam zdjęcie:
[img][/img]
Rower: Kross Level A2 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez aki dnia 24-07-2014 19:13, 10 lat temu
aki załączono następujące plik:
20140723_202851.jpg [1.7MB / 132 plik(ów)]
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 10 lat temu
Tak dla formalnej równowagi chciałem pokazać tu nasze drugie miejsce, ale ... :bezradny:
Stąd też już tradycyjnie będą na dole, takie tam :fotka:

Wiadomość doklejona:
Te co miały być na dole, są teraz tu :fotka: http://www.gruparowerowastop.pl/photo...bum_id=203
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 29-07-2014 23:12, 10 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.