O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Kadyny MTB Maraton 07.09.2014

Ostatnia aktualizacja 10 lat temu
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 10 lat temu

Cytat

Nadleśnictwo Elbląg zaprasza wszystkich zapalonych kolarzy górskich na maraton rowerowy, który odbędzie się 07.09.2014 r. w Kadynach (20 km na północ od Elbląga, przy drodze wojewódzkiej nr 503).
Maraton odbędzie się na trasie nowo utworzonego górskiego szlaku rowerowego (MTB) w Kadyńskich lasach, na dwóch wymagających od kolarza dużego wysiłku pętlach, o typowo górskim charakterze, na dystansie 50 km.
Start maratonu godzina 12: 30 z hipodromu przy Folwarku Kadyny.
Zapisy oraz regulamin zawodów można znaleźć pod linkiem: http://timepro.pl/form/201419/ lub od godziny 10:00 na miejscu, w biurze zawodów.
Wszystkie szczegóły na stronie internetowej Nadleśnictwa Elbląg oraz na profilu fb nadleśnictwa.
Maraton organizuje Nadleśnictwo Elbląg przy wsparciu Gminy Tolkmicko oraz Kadyny Folwark Hotel &SPA.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 25-08-2014 21:20, 10 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 10 lat temu
Gratuluję wszystkim uczestnikom maratonu, pokonania trasy. :brawo:

Byłem na miejscu. Bardzo fajna impreza, oprawa co prawda bardzo skromna jednak nie rzutowało to na organizację zawodów.
Oznaczenie trasy bardzo dobre i trwałe, newralgiczne skręty dodatkowo zabezpieczone osobami funkcyjnymi. Sama trasa maratonu jest kapitalna. są podjazdy, trochę upierdliwego piachu i nie mogło zabraknąć sporego odcinka po kocich łbach. Trasa jest szeroka, umożliwiająca wyprzedzanie. Kilka miejsc w których wcześniej było błoto i głębokie koleiny zostało wyrównanych i utwardzonych.

Mam nadzieję, że organizatorom i pomysłodawcom imprezy nie zabraknie zapału i wejdzie ona na stałe do kalendarza imprez rowerowych. :brawo:
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 10 lat temu

Cytat

Marian65 napisał/a:
Mam nadzieję, że organizatorom i pomysłodawcom imprezy nie zabraknie zapału i wejdzie ona na stałe do kalendarza imprez rowerowych. :brawo:


Również mam taką nadzieje. Trasa naprawdę świetna.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 07-09-2014 20:20, 10 lat temu
agaweagaweUżytkownik
Dodano 10 lat temu
Widziałam na liście, że starował Sławek G. i ukończył ten maraton. Ogromne brawa :brawo:
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
Darecki ESRDarecki ESRUżytkownik
Dodano 10 lat temu
I ja tam byłem w celach towarzysko obserwacyjnych

images.photo.bikestats.eu/zdjecie,600,514151,20140907,maraton-kadyny-leszek-i-marek.jpg
Rower: Kross A6 Styl jazdy: Turystyka
Slawek 69Slawek 69Junior
Dodano 10 lat temu

Cytat

agawe napisał/a:
Widziałam na liście, że starował Sławek G. i ukończył ten maraton. Ogromne brawa :brawo:


jakoś się udało ;).. jak na pierwszy raz to chyba nie mam się czego wstydzić , a tu oficjalne wyniki http://timepro.pl...ny2014.pdf
Rower: Merida TSF 300-D Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Tomasz dnia 08-09-2014 13:43, 10 lat temu
VioletaVioletaUżytkownik
Dodano 10 lat temu
Gratulacje! (okok)
Rower: tour de France , GIANT DEFY 4 Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 10 lat temu

Cytat

Slawek 69 napisał/a:
a tu oficjalne wyniki http://timepro.pl...ny2014.pdf

Leszek z Tomkiem, to chyba razem jechali :)
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
agaweagaweUżytkownik
Dodano 10 lat temu
Gratulacje take dla Leszka i Tomka :brawo:
Zdolne chłopaki :)
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.