O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Uroczysta ostatnia kąpiel zimowa 2015 Elbląskich Morsów w Stegnie.

Ostatnia aktualizacja 9 lat temu
EdiEdiUżytkownik
Dodano 9 lat temu
Jak co roku odbędzie w Niedzielę dnia 22 bm. o g. 12:00 w Stegnie ostatnia zimowa kąpiel Elbląskich Morsów.
W naszej Grupie Rowerowej jest wielu uczestników i miłośników (kibiców) kąpieli zimowych, którzy będą chcieli w tym czasie uczestniczyć w tej imprezie zakończenia sezonu kąpieli zimowych, topienia Marzanny i powitania wiosny, przyjeżdżąjąc do Stegny na rowerach (jak to już bywało). Dotychczas organizatorem tych wycieczek rowerowych pozasezonowych do Stegny był Marian D.
Mając to na uwadze Marianie, proszę Ciebie (jeżeli będziesz mógł) i tym razem o zorganizowanie wycieczki dla naszych rowerzystów morsów i kibiców, którzy będą chcieli w tym czasie przyjechać Stegny na rowerach..
Dla tych morsów, którzy, jeszcze nie sprawdzili swoich rowerów, na kąpiel będą mogli dojechać do Stegny autobusem. Odjazd w Niedzielę 22.03.o g.10:00. z parkingu przy miejskim basenie.
Więcej; http://www.elmorsy.republika.pl/
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 16-03-2015 19:20, 9 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 9 lat temu
Wywołany zostałem do "tablicy", jednak nie chcę wychodzić przed szereg. :milczek:
"Rowerową Stegnę" zawsze organizował Darecki ESR , więc poczekajmy na komunikat od Darka. :chatownik:
Jeżeli nic się nie pojawi do piątku to pewnie coś będziemy kombinowali. :mysli:
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
WaldicWaldicSenior
Dodano 9 lat temu
Darecki już ogłosił, może i tu zawita :)
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
Marian65Marian65Weteran
Dodano 9 lat temu
Może i się pojawi? :milczek:

Cytat

Marian65 napisał/a:
Jeżeli nic się nie pojawi do piątku to pewnie coś będziemy kombinowali. :mysli:
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Pamiętajcie, że od dn. 19.03.2015r. wiadukt w ciągu ul. Nowodworskiej będzie nieczynny. :bezradny:
Planujcie objazd inną trasą lub dołem, ale nie wiem czy jest to możliwe. :rotfl:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 9 lat temu
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Darecki ESRDarecki ESRUżytkownik
Dodano 9 lat temu
Waldic zanim dopadłem klawiatury sprawa została gratisowo ogłoszona.
Marian65 szykuj się na poprowadzenie grupy. Podaj też numer konta ponieważ sceduję na Ciebie gratyfikację :D
Andrzeju o remoncie wiaduktu stoi jak byk w komunikacie.
Marecki dzięki za wstawienie INFO.
Rower: Kross A6 Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Darecki ESR napisał;

Cytat

Andrzeju o remoncie wiaduktu stoi jak byk w komunikacie.


Darku, komunikaty to już od dawna lecą, czasami i stoją. :rotfl:
Pałac Kultury też stoi w Warszawie i nie jest to takie oczywiste. :bezradny:
Pozdrawiam :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 9 lat temu

Cytat

Andrzej napisał/a:
Pamiętajcie, że od dn. 19.03.2015r. wiadukt w ciągu ul. Nowodworskiej będzie nieczynny. :bezradny:
Planujcie objazd inną trasą lub dołem, ale nie wiem czy jest to możliwe. :rotfl:


Proszę nie przedstawiać opinii publicznej nieprawdziwych informacji :nerwus: ;)

"Wiadukt będzie zamknięty dla ruchu kołowego na okres około pięciu miesięcy. Co istotne na czas robót utrzymany zostanie na nim ruch pieszy. Dla pieszych i rowerzystów dostępna będzie jedna strona obiektu."

Czytaj więcej na http://info.elbla...z3Ux35HysN
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
Edytowany przez Marian65 dnia 20-03-2015 20:25, 9 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Kol. Marianie proszę nie przypisywać mi złych intencji. Ja informacji nie tworze - podawałem za http://info.elblag.pl/19,40397,Zamkna...jazdy.html
Tu nic o pieszych i rowerzystach nie ma. :chatownik: Inna sprawa to jakość tych informacji. :bezradny:
Po fakcje coś piszą między wierszami w 86 rzędzie. :rotfl:
Nie przypuszczam, że kol.Mariana wprowadziłem w błąd? (okok)
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
EdiEdiUżytkownik
Dodano 9 lat temu
Reasumując dotychczasową dyskusję nie zamykającą dalszych ustaleń organizacyjnych dla poszczególnych grup rowerowych, proszę przyjąć moje uznanie i nieobowiązujące propozycje;
-Cieszę się, że Elbląscy Rowerzyści będący już "na kółkach",
będą razem z Elbląskimi Morsami wspólnie żegnać zimę i witać wiosnę w falach Bałtyku w Stegnie.
- Jestem zaszczycony i dziękuję (w im. Klubu Elbląskich Morsów), że i tym razem jak dotychczas nasz Elbląski Oficer Marecki zorganizuje i przyprowadzi do Stegny na tę uroczystość zimowej kąpieli, rowerzystów "harpaganów" jazdy rowerowej z Elbląga.
-Marian65. -Marianie Ciebie proszę (jak na początku postu), o zorganizowanie w tym czasie wycieczki do Stegny przede wszystkim dla Naszej grupy Rowerowej STOP z zachowaniem znamion wycieczki rekreacyjnej dla uczestników tej wyprawy rowerowej.
-Ps. jeżeli wiadukt Was "nie chce" , to proszę jechać w kierunku Helenowa, po przejechaniu drogi E7 lewym poboczem (drogą rowerową) do skrzyżowania Helenowo-BielnikII, skręt w prawo na Bielnik II.-Dalej w kierunku Marzęcina - jak zawsze.
-Myślę, że dalsze informacje uściślające organi
- Dla relaksu- Hymn Bałtyckich Morsów; https://youtu.be/tqPMWqub6k4 , https://youtu.be/m7kOIbZvGo4 -Do spotkania jutro. :tak:
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 21-03-2015 20:34, 9 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 9 lat temu
Jeżeli tylko pogoda pozwoli, a zapowiadają oblodzenie :mysli:

Jak napisał Darecki ESR w info, ruszamy punktualnie o 09:30. Tempo spokojne w okolicy 18-20km/h, tak aby dojechać przed 12 na plażę w Stegnie.
Pewnie tradycyjnie sprinterzy śmigną lotem błyskawicy i miniemy ich w Tujsku jak już będą wracali. Do Stegny staramy utrzymać się w jednej grupie. Powrót to już każdy planuje indywidualnie lub dobierając się w mniejsze kompanie.

Do pokonania jest około 85km.



No i Rowerowa Stegna 2015 przeszła do historii. :w8:
30 rowerzystów postanowiło dopingować Morsy w ich ostatniej w tym sezonie kąpieli. Była okazja pozbycia się Marzanny i powitania wiosny.
Peleton rowerowy był międzynarodowy, wspierani byliśmy rowerzystami z Kaliningradu. Trasa lekko pod wiatr sprawiła, że na główną atrakcję dnia dojechaliśmy zaledwie z 5 minutowym zapasem.
Był to bardzo fajny, słoneczny dzień w doborowym towarzystwie.
Dzięki za wspólne kręcenie korbami. (okok)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
Edytowany przez Marian65 dnia 22-03-2015 20:17, 9 lat temu
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 9 lat temu
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Świetna fotorelacja Jurku M. :fotka:
Obejrzałem i poczułem się jakbym tam był. :brawo:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.