O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Andrzej, MARECKI, Waldic,

Grupa Rowerowa Trójmiasto zaprasza

Ostatnia aktualizacja 9 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 9 lat temu
Koledzy z Grupy Rowerowej Trójmiasto organizują [color=#0000cc]Rowerową Majówkę na Kaszubach.[/color]

Polecam, bo naprawdę warto :radocha:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez MARECKI dnia 07-04-2015 09:56, 9 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 9 lat temu
Zapomniałeś dodać, że to przedsięwzięcie komercyjne.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Tak sobie myślę, czy nie czas już iść tą drogą jak proponuje Grupa Rowerowa Trójmiasto. :mysli:
Należy tylko policzyć koszty własne, tj. wytyczenie trasy, opieka przewodnicka, medyczna, media i inne. :tak:
Można jeszcze policzyć serwis koleżeński, miłe słowa, uśmiechy i w drogę. :hura:
Może to i słuszne, bo wszystko ma swoją wartość i cenę, ale ja niestety - dziękuję. :bezradny:

P/S Ja wolę mówić prozą i jeździć tak sobie dla przyjemności, koleżeńsko. [stop]
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 9 lat temu
To nie jest impreza organizowana przez Grupę Rowerową Trójmiasto tylko przez komercyjną firmę R4Fun. Nie mam nic przeciwko imprezom komercyjnym, byle tylko było to jasno powiedziane. Ten post powinien się znaleźć w dziale Giełda.
Chyba, że to koleżeńska pomoc została wyceniona na 145 zł. Czym innym jest rajd organizowany przez STOP czy PTTK (jak nasze wyprawy, czy Fanatyk), a czym innym czysto komercyjny wyjazd, na którym ktoś zarabia. Swoja drogą fajny pomysł na biznes, sam się zaczynam zastanawiać :)
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
MARECKIMARECKISenior
Dodano 9 lat temu
Transport bagaży to także usługa koleżeńska, jeżeli już tak łowimy co ciekawsze kąski z regulaminu :mysli: Czy rowerowy potop i inna komercja też jest w dziale Giełda?

Pozdrawiam. :radocha:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 9 lat temu
Usługa koleżeńska : "panowie paliwo kosztuje nas 355 zł, kierowca 200 zł, wszystko do podziału przez ilość uczestników"
Usługa komercyjna : "145 zł od twarzy niezależnie od ilości uczestników, z tego opłacany jest transport, ubezpieczenie i coś tam jeszcze, a reszta ląduje w mojej kieszeni jako zysk. To dość proste definicje.
Wyprawy Stopu są usługą koleżeńską, nikt z nas na tym nie zarabia, mimo iż niektórzy wkładają w to sporo pracy.
Tak jak pisałem, nie mam nic przeciwko usługom komercyjnym, być może sam bym skorzystał. Warto jednak oddzielać je od rajdów i wyjazdów koleżeńskich. Masz rację, rowerowy potop powinien się znaleźć w dziale Giełda, no ale nie ja tu jestem Adminem :) .
Generalnie moja uwaga dotyczyła nie samego rajdu, tylko do stwierdzenia (i to nie Twojego Marku, ale Andrzeja), że organizuje to Grupa Rowerowa Trójmiasto. Tak nie jest i tyle.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
Edytowany przez Waldic dnia 10-04-2015 19:27, 9 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.