O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Andrzej,

WĘZINA - 05.09.15r - sobota

Ostatnia aktualizacja 9 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 9 lat temu
Zapraszam na wyjazd dożynkowy do Węziny, dla tych co nie mogli z Piotrem, nie mieli tyle czasu itp.
Cel wyjazdu dożynki gminne, szczegóły tu; https://www.portel.pl/artykul.php3?i=...p3?i=84476


Zbiórka: plac Jagiellończyka o g.14:00 i przy salonie Opla ok. g.14:20.


Zapraszam osoby pełnoletnie lub w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Należy mieć ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, pompkę, klucze. Zalecam też założenie kasku na głowę.
W razie znacznego pogorszenia pogody wyjazd może być odwołany - info ok. g. 13:00.

Zapraszam serdecznie.

Andrzej :hejka:

Wiadomość doklejona:
Zgodnie ze swoją zasada pragnę zamknąć podjęty temat. :chatownik:
Na miejscu pierwszej zbiórki - nikogo. :bezradny: Za to na miejscu drugiej o 100% lepiej, czyli 1 (jeden) [stop]-wiec! :radocha:
Takim składem pojechaliśmy do celu. :hura: Tam przy dźwiękach i śpiewach ludowych kapel skonsumowaliśmy to coś,
co miało być produktem regionalnym? :mniam: Dziękuje Edi za wspólną jazdę i dożynkowe towarzystwo. :brawo:
Ja zaczekałem na grupę Aliny i Piotra, [stop] która była w Rychlikach i wspólnie wróciliśmy do Elbląga. :hura:

Jeśli wolno mi podsumować moją część dożynek, to powiem krótko - komercja jak wszędzie, a regionalnych potraw brak. :bezradny:
Najbliżej do oryginalności mają pierogi z Władysławowa w wykonaniu pań z IWA. :brawo:
Kto był w Aniołowie lub "Wzdłuż Nogatu" to wie i zna ten smak. :tak: :mniam:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 08-09-2015 13:33, 9 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.