O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Stegna 14.11.2010

Ostatnia aktualizacja 13 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 13 lat temu
Jak co roku, korzystając z zaproszenia Ediego wybieram się do Stegny na kąpiel Morsów.
Zapraszam chętnych do wspólnej jazdy.
Zbiórka o 09:00 na rampie przy ul. Mazurskiej

Wiadomość doklejona:
Fajna wycieczka przy dobrej, rowerowej pogodzie.
Jedenastu rowerzystów w tym trzy koleżanki, postanowiło dopingować Morsy w ich ekstremalnych poczynaniach.
Było kilka nieprzewidzianych, a może i przewidzianych awarii bo wyjazd był dosyć wczesny właśnie dlatego aby zdążyć nawet gdy wszystkie siły sprzysięgną się przeciw nam. Tym razem to Piotr był tym "szczęśliwcem" obdarzonym przez los czterema kapciami. Ostatniego złapał 500m od domu.
Jako przestrogę muszę też napisać; ludzie uważajcie co piszecie w Sms-ach:szok:. Takie pisanie między mną a Małym skutkowało tym, że mamy od dzisiaj nowego morsa. Ja tylko żartowałem z tymi kąpielówkami.:wysmiewacz::zawstydzony:
Dziękuje wszystkim za udział, miłe towarzystwo i fajnie spędzony czas.(okok)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 14-11-2010 20:00, 13 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 13 lat temu
Kiedy zobaczyłem zdjęcia to uwierzyłem. Gratuluje Januszowi odwagi. Zanurzyć się w falach Bałtyku w lipcu jest czasami problemem, a co dopiero w listopadzie. Ediemu gratuluję sposobu w jaki przekonał Janusza aby został Morsem. :brawo:
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
J
Jano__007Użytkownik
Dodano 13 lat temu
Na zdrowie kolego, na zdrowie. (okok)
Rower: Unibike Luxor, Unibike Xenon
A
alinaUżytkownik
Dodano 13 lat temu
Cztery kapcie - to trzeba mieć talent - no chyba, że się jedzie rikszą:radocha:
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu
cztery?? czyżby ktoś pobił mój tegoroczny rekord trzech kapci w ciągu jednego dnia ?? :D Brawo Piotr, nowy rekordzista :) :brawo:
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez Waldic dnia 17-11-2010 15:29, 13 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.