O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Komendant, Andrzej, MARECKI, agawe,

Album foto - Podlaski Przełom Bugu

Ostatnia aktualizacja 12 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 12 lat temu
W deszczową pogodę, w wolnej chwili zapraszam do mojej foto-galerii do obejrzenia zdjęć z terenu Parku Krajobrazowego - Podlaski Przełom Bugu. Zdjęcie wykonałem na początku maja br podczas krótkiego urlopu spędzonego na tym terenie. Rzeka Bug jest tu naprawdę dzika i piękna. :fotka:
Dla ułatwienia link do albumu: http://www.fotoga...elom+Bugu/

Uwaga: zdjęcia najlepiej oglądać jako pokaz slajdów na pełnym ekranie komputera.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 26-06-2012 08:19, 12 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 12 lat temu
Imponujące :tak: Czy to tak w przybliżeniu okolice Siematycze-Drohiczyn?
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 12 lat temu
Tak, to są tereny od Drohiczyna na południe aż za Janów Podlaski. Ostatnie dwie fotki w albumie to widok na Bug ze Wzgórza Zamkowego w Drohiczynie. P.K. Podlaski Przełom Bugu to miejsce godne polecenia.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
agaweagaweUżytkownik
Dodano 12 lat temu
Zbyszku, zdjęcia są przepiękne :brawo: Dzięki bardzo za link i umożliwienie ich obejrzenia - to było naprawdę artystyczne doznanie :)
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 12 lat temu
Miło mi, że zdjęcia się podobają, chociaż wiem, że nie w pełni oddają piękno nadburzańskich krajobrazów. Może jednak będą zachętą dla tych osób które jeszcze nie odwiedziły tych stron aby spędzić tam trochę czasu. Przy okazji podaję link do foto-blogu mojej strony fotografii przyrodniczej, gdzie umieściłem krótki tekst związany z naszym pobytem we wsi Borsuki położonej na terenie P.K. Podlaski Przełom Bugu: http://www.zbigni.../foto-blog

Pozdrawiam serdecznie

Zbyszek
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 12 lat temu
Im dalej od współczesnej cywilizacji tym piękniej. :| Sama przyroda jest wartością niepowtarzalną i najwyższą! :tak:
Dla mnie okolice Siemiatycz-Drohiczyna są takie magiczne. Znam rzekę Bug z okolic Terespola, Kodnia - też jest piękna!
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.