O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Andrzej, Jurek M,

Latarkowa środa 21.11.2012 r.

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 11 lat temu
Zbiórka przy Piekarczyku o godzinie 18:30

Dystans 35 do 45 km. Prędkość średnia minimalna 15 km/godzinę. (25 km/godzinę - grupa zaawansowana.)
Zapraszam wyłącznie osoby pełnoletnie, wszyscy jadą na własną odpowiedzialność.
Odwiedzimy Żuławy - naszym celem będzie strzelnica w Wężowcu.

Wiadomość doklejona:
Trasa latarkowej środy:
http://www.sports-tracker.com/#/worko...e3le87nphi
W wycieczce uczestniczyło 12 osób.
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Jurek M dnia 21-11-2012 23:00, 11 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 11 lat temu
Wczorajszy wyjazd był dla mnie zbyt ostry co widać :| i czuć :o jeszcze dziś w nogach i ciele.
Były momenty, że galop tracił wymiar rekreacji. Piękne rozgwieżdżone niebo a ja wpatrzony w płomień latarki i dziury, które należy ominąć jak się chce wracać do domu rowerem.:bezradny:
Dobrze, że są koledzy jak Krzysiu z którym wspólnie pomykaliśmy "szwajcarską drogą" z Wężowca do Kępin a i później też! :tak:
Wiem, że Jurek trzymał jak mógł lejce zaawansowanych, :wnerw: tylko na powrocie to słabo działa.
Z danych które analizuję wyszło, że znalazłem się pomiędzy grupą zaawansowanych - średnia 25 km/h - a amatorów. :|
Myślę, że rekreacja jest bliżej amatorów i oscyluje w przedziale (+;-) 15 km/h. :mysli:
Średnia powyżej 19 km/h to za dużo dla amatorów a za mało dla zaawansowanych i tu jest problem? :bezradny:
Dziękuję Dorocie i nowej kol.Marcie oraz wszystkim kolegom za wczorajszy wieczór. :hejka:

Moja statystyka;
trip dist. = 45.14 km
trip time = 2:23:10
avg. speed = 19.58 km/h
max. speed = 30.53 km/h
avg. cad = 78 ob./min.
temp. = 6*C - 4*C płd./zach. wiatr
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.