O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 11/2020 - Młynary - 16 sierpnia

Zbiórka:skrzyżowanie ulic Królewieckiej i Fromborskiej, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Krasny las, Jelenia Dolina, Ogrodniki, Milejewo, Majewo, Nowe Monasterzysko, Młynary, Zastawno, Pomorska Wieś, Dębica, Elbląg

Długość trasy: 56 km, Uczestnicy: 17, Punkty: 84Komendant 12 sierpień 2020 487 2 komentarz

2 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Wycieczka do Młynar tym razem trochę inna niż zwykle, bo bez ogniska na polanie w lesie. Na rynku w Młynarach będzie dłuższa przerwa na lody i odpoczynek. Grupę poprowadzi Jurek K.

  Zapraszam serdecznie i życzę udanej wycieczki. Hejka
  - 12 sierpień 2020 18:27:42
 • G
  gabs
  Witajcie

  Mam kilka zdjęć z dzisiejszej wycieczki. Zainteresowanym mogę wysłać na maila. Tylko proszę w wiadomości prywatnej podać adres e-mail.

  Pozdrawiam
  Gosia
  - 16 sierpień 2020 15:18:20
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj