O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 05/2021 – Pochylnie 2021 – 13 czerwca

Zbiórka: na Starówce, przy Piekarczyku godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Żurawiec, Krzewsk, Nowe Dolno, Stare Dolno, Powodowo, Rychliki, Gołutowo, Lepno, Kąty, Jelonki, Dłużyna, Węzina, Komorowo Żuławskie, Elbląg

Długość trasy: 78 km, Uczestnicy: 18, Punkty: 117

Komendant 09 June 2021 386 1 komentarzy

1 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Wzdłuż pochylni jechaliśmy już wiele razy i w różnych wariantach trasy dojazdowej. Ta trasa również różni się w szczegółach od wcześniejszych. Trasę opracował i grupę poprowadzi Radek O.

  Zapraszam serdecznie Radocha
  - 09 June 2021 17:52:06
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
  Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj