O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 16/2021 – Stare Pole – 12 września

Zbiórka: Na Starówce, przy Piekarczyku, godz. 9.30

Trasa: Trasa: Elbląg, Karczowiska Górne, Gajowiec, Jesionno, Gronowo Elbląskie, Oleśno, Fiszewo, Stare Pole, Ząbrowo, Jegłownik, Helenowo, Elbląg

Długość trasy: 55 km, Uczestnicy: 13, Punkty: 55

Komendant 08 września 2021 268 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Kolejna wycieczka, tym razem do Śluzy Michałowo. Trasa łatwa, prowadząca po terenie Żuław. Wycieczkę zaproponowała i grupę poprowadzi Alina Ś.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 08 września 2021 18:38:57
  • Komendant
   Komendant
   Zmiana trasy wycieczki do Michałowa na wycieczkę do Starego Pola. W Starym Polu odbywaj się doroczne Targi ogrodnicze, impreza która warto odwiedzić. Śluza Michałowo poczeka. Przepraszamy, że zmiana nastąpiła dość późno, ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale. Długość trasy i trudność podobne. Zmianę trasy zaproponowała i wycieczkę poprowadzi Alina Ś.

   Zapraszam serdecznie STOP
   - 10 września 2021 19:24:58
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj