O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 21 /2021 – Jeziorko Goplanica – 17 października

Zbiórka: Skrzyżowanie ulic Ogólnej i Fromborskiej, na ścieżce rowerowej, godz. 9.30

Trasa: Trasa: Elbląg, Jeziorko Goplanica, Jagodnik, Jelenia Dolina, Próchnik, Rangóry, Jagodno, Nowakowo, Kępa Rybacka, Bielnik II, Adamowo, Władysławowo, Elbląg

Długość trasy: 50 km, Uczestnicy: 11, Punkty: 75

Komendant 12 October 2021 267 1 komentarzy

1 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Goplanica to małe, ale szczególnie urokliwe o tej porze roku jeziorko, przy drodze do Jagodnika. Uważajcie na odcinku od Próchnika do Rangór, tam jest ostro z góry. Trasę zaproponował i grupę poprowadzi Jurek K.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 12 October 2021 19:21:39
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
  Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj