O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 03/2022 – Pasłęk – 24 kwietnia

Zbiórka: salon Opla przy ul. Grunwaldzkiej, godz. 9.30

Trasa:Elbląg - Gronowo Górne- Komorowo Żuławskie -Bogaczewo- Zielony Grąd -Pasłęk- Krosno- Węzina- Przezmark- Nowina - Gronowo Górne- Elbląg

Długość trasy: 56 km, Uczestnicy: 18, Punkty: 84

Komendant 20 April 2022 205 1 komentarzy

1 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Trzecia z kolei wycieczka w sezonie 2022 będzie bardziej wymagająca od wcześniejszych. Dłuższy odpoczynek przewidziany jest w Pasłęckim Parku Ekologicznym. W drodze powrotnej trudniejszy odcinek będzie z Komorowa Żuławskiego do Przezmarka, ale potem to już tylko z górki. Grupę poprowadzi Łukasz G.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 20 April 2022 12:32:23
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
  Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj