O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 10/2022 – Dookoła Jeziora Drużna – 26 czerwca

Zbiórka: na Starówce, przy Piekarczyku, godz. 9.30

Trasa: Elbląg, Żurawiec, Krzewsk, Nowe Dolno, Stankowo, Marwica, Jelonki, Dłużyna, Węzina, Komorowo Żuławskie, Gronowo Górne, Elbląg

Długość trasy: ok. 50 km.

Komendant 22 June 2022 66 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Tradycyjna wycieczka dookoła Jeziora Drużna. Dłuższy postój i odpoczynek przy moście nad Kanałem Elbląskim w Jelonkach.
  Grupę poprowadzi Jurek K.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 22 June 2022 20:24:17
  • Komendant
   Komendant
   Z powodu wysokiej temperatury jutro - 26.06 ( ok. 30 st. C, a może i więcej w słońcu) wycieczka zostaje odwołana. Tak wysoka temperatura i wysiłek fizyczny stanowi zagrożenie dla zdrowia. Zaplanowana trasa wycieczki zostanie zrealizowana w innym, bardziej sprzyjającym przyjemnej jeździe terminie.

   Zbyszek
   - 25 June 2022 20:59:03
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj