O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 14/2022 – Młynary – 31 lipca

Zbiórka: skrzyżowanie ulic Ogólnej i Fromborskiej, na ścieżce rowerowej, godz. 9.30

Trasa: : Elbląg, Jelenia Dolina, Ogrodniki, Milejewo, Majewo, Młynary, Zastawno, Pomorska Wieś, Elbląg

Długość trasy: 30 km, Uczestnicy: 7, Punkty: 45

Komendant 28 July 2022 121 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Z małym opóźnieniem na stronie ( był problem z wchodzeniem na stronę) jest informacja co do kolejnej wycieczki. Tm razem miejscowość docelowa to Młynary. Trasę proponuje i Grupę poprowadzi Alina S.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 28 July 2022 11:43:07
  • A
   alina
   Wycieczka do Młynar, uciekając przed deszczem się odbyła, ale się skróciła. Rotfl Jeżdżąc górkami i dołkami dziwnym trafem znaleźliśmy się w Bażantarni. Przejechaliśmy ok 30 km trochę moknąc, niektórzy marznąc, a niektórzy nawet w "niedosycie". Dziękuję wszystkim odważnym zapaleńcom za udział. Alina
   - 02 August 2022 20:54:03
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj