O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Wycieczka Nr 27/2023 – Nowy Dwór Gdański – 15 października

Zbiórka: na Starówce, przy Piekarczyku, godz. 9.30

Trasa: Elbląg - Bielnik Drugi- Marzęcino- Tujsk- Żelichowo- Nowy Dwór Gdański - Solnica - Jazowa- Kazimierzowo- Elbląg

Długość trasy: 65 km, Uczestnicy: 13, Punkty: 65

Komendant 13 October 2023 480 2 komentarzy

2 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
 • Komendant
  Komendant
  Celem wycieczki jest Fabryka Lodów Naturalnych w Nowym Dworze Gdańskim, gdzie można skosztować między innymi pyszną zimową herbatę. Trasę proponuje i Grupę poprowadzi Łukasz G.

  Zapraszam serdecznie STOP
  - 13 October 2023 15:52:28
  • lukasz79
   lukasz79
   Dziękuję za tak liczne uczestnictwo w dzisiejszej wycieczce. Mimo nie sprzyjającym wiatrom ,humor ,optymizm i wytrwałość nie przeszkodził Nam w dotarciu do celu. Brawo za koleżeństwo w trudnych momentach tej przejażdżki 🤓 Pozdrawiam
   - 15 October 2023 16:28:38
   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
   Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj