O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Artykuły


Posmaruj a pojedziesz dalej...

Tomasz 29 czerwiec 2009 3336 czytanie 0 komentarz

Ta stara prawda sprawdza się też w przypadku rowerów. Dlatego pamiętaj, aby przed sezonem bądź dłuższą wyprawą odpowiednio zadbać o nasmarowanie elementów, które tego wymagają, w szczególności łańcucha.
Zawodowcy dobierają smary każdorazowo odpowiednio do tras i warunków, w jakich będą się ścigać. Na szczęście na rynku dostępne są smary do bardziej uniwersalnych zastosowań. Jednym z takich smarów jest olej Cross Country, który dzięki temu, że zawiera molibden tworzy powłokę, która długo utrzymuje właściwości smarujące.

Teksty udostępnione przez markę Dobre Sklepy Rowerowe.

O Tomasz

Tomasz
Super administrator
Dołączył: 27 październik 2008

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj